دریافت فایل با موضوع-تحقیق در مورد کنجاله بذرپنبه -

در این پست قصد معرفی فایل .تحقیق در مورد کنجاله بذرپنبه . را داریم با ما همراه باشید./تحقیق در مورد کنجاله بذرپنبه ,کنجاله بذرپنبه,دانلود تحقیق در مورد کنجاله بذرپنبه ,کنجاله,بذرپنبه/تحقیق در مورد کنجاله بذرپنبه /1600983/qrw

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 2 صفحه

قسمتی از متن .doc :

کنجاله بذرپنبه

کیفیت پروتئین بذر پنبه خوب و معهذا همانند سایر کنجاله های بذر روغنی از لحاظ سیستین ، متایونین و لایزین فقیر بوده که آخری اولین اسید آمینه محدود کننده می باشد . میزان کلسیم آن کم و نسبت کلسیم به فسفر آن یک به شش است . بنابراین کمبود کلسیم بسهولت میتواند بروز کند . منبع خوب و اگر چه متغییر تیامین بوده اما از لحاظ کاروتین فقیر است .

همچنین مکملی جهت تامین ویتامینهای A,D جیره نیز باید بغذا افزوده گردد. بعلت طبیعت خشک و خاکی کنجاله بذر پنبه خوک و طیور تمایل چندانی به مصرف آن نشان نمی دهند این مساله برای گاوهای شیری وجود نداشته لیکن باید دانست که مصرف بیش از حد آن باعث سختی چربی شیر می شود . همچنین کره حاصله به سهولت طعم چربی حیوانی می گیرد.

ماده خشک بذر پنبه حاوی 3.ر. تا 2% رنگریزه زرد رنگی به نام گوسیپول است که تراکم آن در مغزدانه بین 4 ر . تا 7 ر 1% می باشد .

می توان با قرار دادن کنجاله بذر کتان در ((اتوکلاو)) و یا با افزودن ویتامین B6 به غذا این معایب را از میان برداشت . با مصرف کنجاله بذر کتان بشکل پلت و یا به صورت دانه های درشت می توان بر این مشکل فائق آمد. چنانچه مصرف این کنجاله مورد نظر باشد نباید بیش از 3% جیره غذایی طیور را تشکیل دهد .

مواد معدنی موجود در کنجاله تخم پنبه

گرم در کیلوگرم

میلی گرم در کیلوگرم

کلسیم

فسفر

منیزیم

سدیم

مس

منگنز

روی

8/4

4/8

5

4/0

24

44

87

ویتامین های موجود در کنجاله پنبه دانه – میلی گرم در کیلو گرم

ویتامینA

ویتامینB

تیامین

ریبوفلاوین

نیکوتینیک

پانتوتیئک

B6

B12

کوئین

3/0

390

4/60

1/5

038

10

4/5

-

2753

درصد Ash,EE,CF,CP,DM

DM ماده خشک

پروتئین خام CP

فیبرخام CF

چربی خام EE

خاکستر Ash

900

مگاژول در کیلوگرم

231

مگاژول در کیلوگرم

248

مگاژول در کیلوگرم

54

مگاژول در کیلوگرم

66

مگاژول در کیلوگرم

اسیدآمینه های ضروری در کنجاله پنبه

(گرم در کیلوگرم)

لوین

ایزولوین

لایزین

متایونین

فنیل آلانین

ترئونین

ترپیتوفان

والین

5/23

2/15

16

2/10

6/5

20

2/13

6

9/18مطالب دیگر:
📌جزوه آموزشی کامل دینامیک خاک (Soil Dynamic) گرایش زلزله کارشناسی ارشد📌12 جزوه آموزشی انگلیسی آلودگی هوا، گرایش محیط زیست کارشناسی ارشد دانشگاه امیرکبیر📌21 جزوه آموزشی انگلیسی اصول تصفیه آب و فاضلاب گرایش محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر📌جزوه آموزشی درس انتقال و انتشار آلاینده ها در محیط، گرایش محیط زیست دانشگاه امیرکبیر📌تحقیق انتخاب سیستم بارگيري و حمل مواد در تونل ها📌پروژه درس انتقال و انتشار آلاینده با نرم افزار متلب و گزارش کامل گرایش محیط زیست دانشگاه امیرکبیر📌پروژه درس دینامیک سیالات محاسباتی: حل پایای هدایت حرارتی دوبعدی با نرم افزار Fluent در علم و صنعت📌جزوه درس اثر زلزله بر سازه های ویژه📌جزوه درس اصول مهندسی زلزله📌روش اجرای تجهیز کارگاه پروژه احداث مترو با دستگاه TBM📌روش اجراي شفت هاي دسترسي به تونل براي حفاري به روش NATM📌روش حفر تونل به وسيله دستگاه حفار TBM📌شرح وظایف و شرایط احراز ارکان پروژه قطار شهری📌پاورپوینت بازاريابي خدمات (SERVICES MARKETING)📌طرح تهويه تونل مترو با حفاري مكانيزه📌نمونه ساختار سازماني پروژه طرح و ساخت مترو در بخش سيويل،📌نمونه محاسبات مربوط به ناوگان ريلي تونل مترو (حفاري مكانيزه)📌تحقیق و ترجمه چشم انداز سیستم صنعتی سازی ساختمان در مالزی📌مجموعه تست معارف اسلامی چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی)، ویژه آزمون های استخدامی به همراه پاسخنامه📌مجموعه دیتیل های دیوارها و سقف ها📌پاورپوینت سایت های معماری ایران📌پاورپوینت واژه شناسی لغات معماری اسلامی و ایرانی📌پاورپوینت تکنولوژی و سازمان📌پاورپوینت توانمندسازی کارکنان📌پاورپوینت گروه ها و تيم هاي كاري